Beta HCG değerim önce 20.97 sonra 0.01 çıktı. Hamile miyim?

Merhaba. Ben 22 yaşındayım adetime daha 10 gün olmasina rağmen mide yanmasi şikayetim olduğu için kan testi yaptirdim.20.97 cikti 2 gün sonra 0.01 çıktı böyle bişey mümkün mü hamile miyim simdi değil miyim:(

Tahlil.com Cevabı : Test yanlış sonuç vermiş veya hamilelik devam etmemiş olabilir, birkaç gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..