Beta-hcg test sonucum <0, 100 cikmistir

Beta-hcg test sonucum <0, 100 cikmistir.test sonucum negatifmi yoksa pozitifmidir

Tahlil.com Cevabı : Negatiftir..

s********** :

Benimde adet günümü geçeli bugün 5 gün oldu beta hcg sonucum 29,22 çıktı acaba pozitif mi negatif mi???

Cevap:

Değeriniz hamile olabileceğinizi gösteriyor. GebeMatik özelliğimizi kullanarak Beta HCG değerinizi yorumlatabilirsiniz.&nbsp;GebeMatik için tıklayınız.&nbsp;

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.