BETA-HCG (TOTAL HCG) 548.88 mIU/mL H(0.5 - 5) sonuç bu hamile miyim?

11/05/2017    BETA-HCG (TOTAL HCG)    548.88    mIU/mL    H(0.5 - 5) sonuç bu hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu değere göre tahmini olarak 5 haftalık hamile olduğunuz görülüyor.Ancak gebeliği kesin olarak belirleyecek olan durum kadın doğum doktorunun ultrason muayenesinde keseyi görmesi ile olacaktır.
Sitemizde bulunan gebematiği kullanarak gebelik haftanızı hesaplamanız için aşağıda vereceğim linki tıklayabilirsiniz.