İyi günler. 19 yaşındayım ve gebelik istiyorum. Ben adet günü hem gebelik testi hem de kan testi yaptırdım sonuç negatifti. Adetimin geciken 2. Gününde 2 tane i

İyi günler. 19 yaşındayım ve gebelik istiyorum. Ben adet günü hem gebelik testi hem de kan testi yaptırdım sonuç negatifti. Adetimin geciken 2. Gününde 2 tane idrar testi yaptırdım 2. Çizgi silik bir şekilde çıktı. Sizce gebelik var mıdır? Kan tahlili için ne kadar beklemeliyim?

Tahlil.com Cevabı : İdrar testinde ikinci çizginin silik çıkması gebeliğin olduğunu gösterir.Beklenen adet tarihinizde gecikme olduğuna göre beklemeden kanda gebelik testi de yaptırabilirsiniz