Merhabalar total BHCG 16.24 çıktı fakat doktorun şuan gebelik söz konusu değil dedi adet gününü bekleyeceğiz dedi şuan %25 dedi ama 5 ten yukarısı gebelik diyor

Merhabalar total BHCG 16.24 çıktı fakat doktorun şuan gebelik söz konusu değil dedi adet gününü bekleyeceğiz dedi şuan %25 dedi ama 5 ten yukarısı gebelik diyorlar hamile miyim.?

Tahlil.com Cevabı :

Bu değere göre tahmini olarak 3 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliği kesin olarak belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesinin görülmesi olacaktır.Değeriniz henüz çok yüksek olmadığı için takip testleri tekrarlanacaktır.Ve sonuca göre doktorunuz sizi daha sağlıklı bir şekilde bilgilendirecektir. Bhcg değerine göre gebelik haftanızı hesaplamak için aşağıda vereceğim linki tıklayabilirsiniz.