Beyaz akıntı geliyor sadece sürütünme yolu ile oldu

mrb adetim gecikti adetim 1 gün geciktikten sonra ulturasyona girdim çıkmadı 3 gün sonra tekrar ulturasyona girdim gene çıkmadı mide kusma agrı gibi problemlerim yok.sadece beyaz akıntı geliyo sadece sürütünme yolu ile oldu boşaldı ancak kıyafetime az geçti temizlemiştim hamilelik riskim var mı

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetiniz varsa zaten gebelikten bahsedilemez.Beyaz akıntı da bir enfeksiyonun göstergesi olabilir.