Bir anda başım dönmeye başlıyor, suratımın rengi değişiyor bembeyaz oluyorum

Bir anda başım dönmeye başlıyor, suratımın rengi değişiyor bembeyaz oluyorum genelde kapalı ve kalabalık alanlarda oluyor bu toplu taşıma araçlarında çok oluyor çikolata yersem kendime geliyorum. Sigara da kullanıyorum 17 yaşındayım bunun sigarayla bir alakası var mıdır? Yoksa şeker rahatsızlığı mı?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle sağlık kuruluşuna başvurup muayene olmalı ve endokrinoloji tarafından değerlendirilmeniz gereklidir..