Bir ay önce ecstasy ve 9 gün önce de esrar içtim. Bu maddeleri kullandığım kadın doğumdan istenecek herhangi bir testte çıkabilir mi?

Bir ay önce ecstasy ve 9 gün önce de esrar içtim. Yarın kadın doğum uzmanına gideceğim. Çeşitli tahliller için kan alımı ve hormon testi isteyebilir. Bu maddeleri kullandığım kadın doğumdan istenecek herhangi bir testte çıkabilir mi? detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Hayır özellikle aranmadıkça çıkmaz ancak bu konuda  profesyonel yardım almanızı öneririz..