Bir sorum olacaktı. Adet başlangıcı itibariyle 19.gün geri çekilmeyle ilişkim oldu ardından 40 saat sonra norlevo kullandım?

  Bir sorum olacaktı. Adet başlangıcı itibariyle 19.gün geri çekilmeyle ilişkim oldu ardından 40 saat sonra norlevo kullandım. 28.günde 1 adet olurum. Adetim beklediğim günde her zamanki gibi geldi. 4 gün sürdü. 5 gün bir kaç damla kahverengi akıntım oldu. Bu akıntının nedeni norlevo mudur?

Tahlil.com Cevabı : Farklı nedenlere bağlı olabilir. Eğer devam ederse kadın doğum uzmanına gitmende fayda olacaktır.

e*********** :

Gelen akıntı yerleşme kanaması olabilir şüphesiyle bugün idrar testi yaptım. Hassas testmiş hcg hassaslıgı 10. Negatif cıktı. Buna ragmen hamilse olma ihtimalim var mı ?

Cevap:

Negatif sonuç hamilelik olmadığı anlamındadır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.