Kız arkadaşımla iç çamaşırlarımız üzerimizdeyken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik?

Kız arkadaşımla iç çamaşırlarımız üzerimizdeyken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat kız arkadaşım korktuğu için her ihtimale karşı ertesi gün hapı kullandı, ara kanaması da oldu fakat bir kaç gündür midesi bulanıyor. ilacın yan etkisi olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Psikolojik bir durum yaşıyor. Panik yapmayın. Bu durumda hamilelik riski çok düşük.