Bir suredir cocuk sahibi olmaya calisip basarili olamadik. Sperm arkadanizi yaptirdik. Sonucu yorumlar mısınız?

Benim yardima ihtiyacim var.Bir suredir cocuk sahibi olmaya calisip basarili olamadik. Sperm analizi yaptirdik. Sonucu yorumlar mısınız?Volum: 2mlLikefikasyon suresi: 30 dkSperm: 38 mil/mlİleri hizli hareket(+4): %11İleri yavas (+3):%33Yerinde hareket (+2): %8Hareketsiz (+1): %48morfoloji: Normal:%4

Tahlil.com Cevabı : Bu testi yapan doğru dürüst sonuç yazmamış.Bir şey anlaşılmıyor.Normal spermler ise çok az oranda.