Testimde ALT 80, AST 33 çıktı sizce ne yapmalıyım...

merhabalar geçtiğimiz günlerde gastroenteroloji bölümüne gittim akut gastirit tanısı kondu ilaçlarımı 1 ay içtim bulantı ve yanma vardı bunlar geçti ama yine hafif oluyor buda yaglı ağır yemekler yediğimde ve son olarakta testimde ALT 80, AST 33 çıktı sizce ne yapmalıyım...

Tahlil.com Cevabı : Doktora kontrole gitmenizi öneririz, safra kesenizde taş olabilir..