Bir yıl oldu diğerini yaptıralı. yoksa benim konuşup sildirmem mi gerekir?

yaa ben daha önce sevgilimle kan hastalığından dolayı kan tahlili yaptırmaya talasemi merkezine gitmiştik. sonra ondan ayrıldık. şimdi sözlüm dediğim kişinin eski sevgilimden haberi yok ve yarın onunla aynı merkeze nikah işlemleri için gerkli olan kan tahlilini yaptırmaya gidecez. ama ya benim eski tahlil hala bilgisayardaysa.. yaaaaa var mı buralarda bilgisi olan eski tahlil çıkar mı yoksa silinmiş midir? bir yıl oldu diğerini yaptıralı. yoksa benim konuşup sildirmem mi gerekir?

Tahlil.com Cevabı : Başka bir merkez konusunda yorum yapamıyoruz..