Biz kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onda pantalon vardı ?

Biz kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik onda pantalon vardı bende yoktu adeti bir önceki gün bitmişti zevk suyu ve kan akmış acaba kızlık zarımı bozuldu ? yoksa adet mi ve sordugumda koyu renk dedi

Tahlil.com Cevabı : Büyük ihtimal adet başlangıcıdır. Kızlık zarından olup olmadığı uzman tarafından yapılan muayene sonucu belli olur.

e********* :

Erkek arkdaşımla sürtünme yaşadık ikimizde de iç çamaşırı vardı fakat ıslaklık hissettim zevk suyu olduğunu söyledi daha sonra tuvalete gitti hemen kalkıp yıkadım ve iç çamaşırı mı değiştirdim ertesi gün adet oldum hamile kalmış mıyımdır ?

Cevap:

Bu durumda hamile kalma ihtimali oldukça düşük.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

b********* :

adetimin 3.gününde erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdim iç çamaşırlarımız vardı daha sonra kasık ağrısı,hafif mide bulantısı yaşadım ve ertesi günü adetim kesildi nedeni ne olabilir dönüş sağlarsanız sevinirim

Cevap:

 Yaşadığınız  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,  Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik nasıl anlaşılır, hangi tür ilişkilerde hamile kalma olasılığı düşüktür?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.