Biz sürtünerek ilişkiye giriyoruz üzerimizde elbiseler varken sevgilim adet döneminden 14 gün geçti adet oldu ?

Biz sürtünerek ilişkiye giriyoruz üzerimizde elbiseler varken sevgilim adet döneminden 14 gün geçti adet oldu çok gecikti doktor ultrasyonda baktı ve 30mm çapında kist gördü sizce neden hamilelik riski varmıdır geçen aylar 35 günde bir adet oluyordu

Tahlil.com Cevabı : Kist nedeniyle gecikiyor olabilir. Hamilelik durumu yok.

c************ :

19 mayısta sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik sevgilim hamile olmaktan korkuyordu 2 kere hamilelik testi yaptık negatif çıktı adeti 5 gün gecikti sonra adet oldu 4 günde bir 5 kere hamilelik testi yaptık onların da hepsi negatif çıktı, 2. Adet dönemi bugünle birlikte 6 gün gecikti hamilelik riski?

Cevap:

Mayıs ayından bu yana düzenli bir adet kanaması görülmüşse hamilelikten söz edilemez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.