Merhaba ben 17 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim?

Merhaba ben 17 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim sık idrara çıkıyordum aşırı tatlı tüketiyordum bol su içiyordum ve gögüşlerimde ağrı var ve karnımdada şişlik var ve bugün regl oldum herzamanki sancım var ama daha az kanamam var ve normal tarihimden 8 gün önce oldum üstüne kanama olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme olup olmadığınızı anlamanızın en kolay yolu gebelik testi yaptırmaktır. Eğer sonuç negatifse normal bir adet görmüşsünüz demektir.