Boşaldı fakat sonrasında korunmasız olarak sürtündü hemen yıkanmadım hamilelil riski var mıdır?

Merhaba hocam sevgilimle 29 nisanda sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık onun üzerinde boxer benim üzerimdede iç çamaşırı vardı o boşaldı fakat sonrasında korunmasız olarak sürtündü hemen yıkanmadım adetimin 3 mayısta olması gerekiyordu şimdilik 1gün gecikmiş durumda hamile kalma riskim varmıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Sperm vajinaya temas ettiği sürece gebelik riski oluşabilir. Gecikmenin devam etmesi durumunda test yaptırmanızı öneririz.