Adet dönemimin son günlerinde sürtünmeli ilişki yaşadım, hamile kalmak mümkün mü?

Adet dönemimin son günlerinde sürtünmeli ilişki yaşadım. İçeri girme, vajinal bölgeye boşalma olmadı. Bu durumda hamilelik oluşabilir mi? Yani daha döllenmemiş yumurta vücuttan atılırken hamile kalmak mümkün mü?

Tahlil.com Cevabı : Risk bu günlerde çok azdır, yine de şüpheniz var ise ve adet gecikmeniz var ise test yapmanızı öneririz..