Boynumun her iki tarafinda kucuk beze var ayrica koltuk alti agrisi kasik agrisi ve diz kapagimin arkasinda agri var nedeni ne olabilir?

Boynumun her iki tarafinda kucuk beze var ayrica koltuk alti agrisi kasik agrisi ve diz kapagimin arkasinda agri var nedeni ne olabilir.

Tahlil.com Cevabı : Şikayetleriniz için bir dahiliye uzmanın muayene olmalısınız. Sitemiz tahlil yorumlayan ve hangi doktora muayene olmanız yönünde size yol gösteren bir sitedir. Sizi muayene etmeden şikayetleriniz hakkında herhangi birşey söyleme imkanımız yok.