Bu ay hala hastalanmadım. acaba hamilelik var mıdır?

1988 doğumluyum.2012/ekim ayında evlendim. bebek yapmaya 2014 nisan ayında karar verdik. her zaman ayın 20lerinde hastalanırdım. mart ayında ayın 15inde, nisanda da ayın 12sinde hastalandım.(Nisan ayında da bebek ile ilgili çalışmalarımız olmuştu) bu ay hala hastalanmadım. acaba hamilelik var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Tabi böyle bir ihtimal olabilir canım. Kesin sonuç için test yaptırman gerekir. Gecikmende başka sebeplerin olabileceği ihtimalini de değerlendirmelisin.