Sadece zevk suyu değdi hala bakire. Adet oldu rengi ve ağrıları aynı bi değişiklik yokmuş hamile riski varmı ?

Sevgilimle 1 mayısda sürtünme yoluyla ilişkiye girdik sadece zevk suyu değdi hala bakire. 11 mayısda yine sürtünmeyle ilişkiye girdik boşaldım sağ baldırına geldi hemen sildim ertesi gün 12 mayısda adet oldu rengi ve ağrıları aynı bi değişiklik yokmuş bi önceki adeti 14 nisanda hamile riski varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınızın regl olması hamile olmadığını gösteriyor.. Unutmamalısınız ki; bakirelik gebeliğe engel değildir. Ayrıca zevk suyunda da sperm bulunma ihtimali vardır. Daha dikkatli olmanızı öneririz.

d********** :

Mrb ben iliskiye falan girmedim.Erkek arkadasimm kendi kendine bosaldo.Bosalirken cok az sperm sacima sicramis sanirim.Sacima dokundum sonra unutup yarim saat sonra vajinama dokundum.Sperm geldiyse elimde yarim saat yasarmi yoksa hava sicakligna gore omru degisrmi psikolijim bozuldu hamilelik olurmu

Cevap:

Saçınıza sıçrayan spermden hamile kalmazsınız..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

g***** :

merhaba erkek arkadaşım üzerimde çorap badi iççamaşırı varken onda birşey yokken vajinama değdirdi ve yaklaşık bir damla zevk suyu çorabıma ve badime gelmişti nisanın 8inde olmuştu bu olay daha sonra hemen ertesi gün hapı içtim adetimin ilk günüydü.Hala adet olmadım hamile olma ihtimalim varmı ?

Cevap:

Hamilelik ihtimaliniz anlattığınız şekilde yoktur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.