Bu benim ilk hamileligim 30 mayısta doktora gittim kan tahlili sonucu 3 haftalık hamilesin dedi hcg 18330 çıkmış dün başka bi hastaneye gittim ?

merabalar bu benim ilk hamileligim 30 mayısta doktora gittim kan tahlili sonucu 3 haftalık hamilesin dedi hcg 18330 çıkmış dün başka bi hastaneye gittim 5 haftalık hamilesin dedi ama 4 olmam gerekmiyormuydu . keseyide gördük . bu ayın 18 inde gel kalp atışlarına bakalım dedi . sorum ben kaç haftalıgım . son regl tarıhim 27 nisandı. hCG normalmii

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerine çok takılmayın, ultrasonda kesenin görülmesi olumlu.Gereksiz detaylarla kafanızı yormayın hamileliğin keyfini çıkarın