Beta hcg (total hcg) degerim 276.64 çıktı ama ultrasonda hiçbişey görünmedi?

eta hcg (total hcg) degerim 276.64 çıktı ama ultrasonda hiçbişey görünmedi ve kasıklarımda agrılarım var agrı bacaklarımada etki ediyor bu ne anlama geliyor agrılardan dolayı düşük olur mu ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine ancak bunun ultrasonda da teyid edilmesi gerekiyor.Doktorunuz uygun zamanda ultrason muayenesini ve beta hcg testini tekrralayacaktır