Gebelik ultrasonda görülmedi.kan tahlili yapıldı beta HCG sonucu 2830,9 çıktı. ne anlama geliyor?

merhaba, gebelik ultrasonda görülmedi.kan tahlili yapıldı beta HCG sonucu 2830,9 çıktı. ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeri her ne kadar hamilelik lehine ise de bunun ultrason muayenesi ile de teyid edilmesi gerekiyor.Bir sonraki ultrason muayenesini beklemelisiniz