Beta hcg 8588 çıktı. Hamile miyim?

Amh değerim 0.01, FSH 17 çıkmıştı, premenopoz dediler, adetim gecikince önemsemedim gebelik testini yaklaşık 10 gün gecikince yaptım, beta hcg 8588 çıktı. Hamile miyim? Son adet günüm 27 mart.

Tahlil.com Cevabı : Hamile olup olmadığınıza ancak doktorunuz ultrasonla muayene ettikten sonra söyleyebilir. Beta HCG yüksekliği tek başına gebeliği göstermez.