Bu değerlerden bir rahatsızlık teşhisi konulur mu?

ALT/ 49, LYM% 41.7, LYM#3,04, MCV 94.70, MCH 32,30 diğer sonuçlarım normal sizce bu değerleri nasıl normale ceviririm, bu değerlerden bir rahatsızlık teşhisi konulur mu?

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu değerlerin anormal çıkması anlamlı değil. ALT düzeyinizi kontrol ettirin. Artış olursa bir gastroenteroloji uzmanına muayene olabilirsiniz.