Bu değerlerin düşün ya da yüksek olması başka birşeye sebep olablir mi? BASO% 0.87 L % 1 - 2 RDW 16.1 H %?

Soru: 22 yaşında bayanım.tahlilimde yüksek veya düşük olan bazı sonuçlar aşağıdaki gibidir. Saç dökülmesinden şikayetçiyim.Bu değerlerin düşün ya da yüksek olması başka birşeye sebep olablir mi? BASO% 0.87 L % 1 - 2 RDW 16.1 H % 11.6 - 14.0 Ferritin 27.16 ng/mL 5 - 204 Folat 9.8 ng/mL 3 -20

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerler saç dökülmenizin nedeni konusunda bir bilgi vermiyor, ilave tahlillere de gerek olabilir.