bu durumda benim hamileliğim 25 ekimden itibaren mi hesaplanacak?

25 ekim 2016 son adet tarihim, 7 aralık 2016 tarihinde kan testimde beta hcg 285 çıktı. bu durumda benim hamileliğim 25 ekimden itibaren mi hesaplanacak? yoksa kesenin büyüklüğüne göre mi doğum tarihi hesaplanacak?

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğiniz son adet tarihinize göre hesaplanacak.