Bu durumda ne kadarlık gebeyım ve de ikiz olma durumu var mı?

mrhabalar son adet tarihim 05 06 2013 tü.03 07 2013 te hem idrarda hemde kan da hamıle oldugum anlasıldı ilk kan tahlıl sonucum 304,03.......(10,07,2013 te doktora gıttım ultrasonda pek bıse gremedı tekrar kan tahlılı ıstedı sonucu ıse 3459...bu durumda ne kadrlık gebeyım vede ıkız olma durumu varm

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerine göre gebelik haftasını aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/beta-hcg-degerlerine-gore-tahmini-gebelik-haftasiİkiz olup olmadığı ultrasonla muayene sonrası anlaşılır.