Bu gebeliğin mol gebelik olma olasılığı nedir?

6 haftalık hamileyim. Hcg değerim bu hafta aralığı için çok yüksek çıktı. Ultrason sonucu dr um keseyi görebildiğini fakat bebeği göremediğini ve plasentanın kalınlaştığını belirtti. İkiz bir gebelik olmadığını da söyledi. Bu gebeliğin mol gebelik olma olasılığı nedir?

Tahlil.com Cevabı : Kese göründü ise sorun yoktur, ortalama 1 hafta sonra bebek görülebilir..