Bu sene kan tahlili yaptırmaya gittim stresten dolayı bayıldım

enim geçen sene idrar tahlilinde keton ++ çıktı glukoz negatif çıktı ıdrar yolu enfeksiyonu dedi bu sene kan tahlili yaptırmaya gittim stresten dolayı bayıldım sonrasında kan verince şeker yüksek çıktı strese bağlı mıdır şeker hastalığıyla ilgili hiçbir bulgu yok bugüne kadar

Tahlil.com Cevabı : Endokrinolojiye başvurmalı ve şeker yükleme testi yapılmasını öneririz..