Bu sonuçlar ne anlama geliyor yeni evliyiz yorumlarsanız seviniriz

iyi günler hormon testi sonuçları tsh 1,33 fsh 5,22 lh 3,99 prolaktin 13,97 progesteron 0,3 estradiol(e2) 28 bu sonuçlar ne anlama geliyor yeni evliyiz yorumlarsanız seviniriz.. iyi günler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların referans değerlerini ve tetkikin adetin kaçıncı gününde yapıldığını belirtmeniz gerekmektedir..