Bu tahlili miğde bulantısı için gittiğim acil de yaptılar.Bir uzmana göstermedim göstermem gerekirmi ?

LYMPH# : [L] 0,76 LYMPH%: [L] 8,3MPV: [H] 11,3 PDW: [H] 17,1Neu#: [H] 7,78 Neu%: [H] 84,9 Diğer değerler normal.Bu tahlili miğde bulantısı için gittiğim acil de yaptılar.Bir uzmana göstermedim göstermem gerekirmi ??Cinsiyet:Erkek Yaş: 19 Kilo:55 Boy: 1,80

Tahlil.com Cevabı : Kayda değer bir sorun yok bu sonuçlarda.