Bugün adet günüm ama olmadım tekrardan testi yaptırmalımıyım hamilelik ihtimali hala varmı

en önceden sürtünme yoluyla ilişki yaşamıştım daha sonra adet günüm 1 hafta gecikmişti sonra beta hcg testi yaptırdım 0.01 çıktı o gün de adet oldum şimdi ertesi ay oldu bugün adet günüm ama olmadım tekrardan testi yaptırmalımıyım hamilelik ihtimali hala varmı

Tahlil.com Cevabı : Eğer bu arada cinsel ilişkiniz yok ise korkulacak bir durum yoktur..