Sevgilim bi ara pen*sini kilotumun içine koydu ama sadece 1 dakika durdu. bosalma vs olmadi. geçen hafta kilotum ve ped varken uzerime bosaldi 48 saat sonra hap

Benim adetim bi sene boyunca ayin 25. baslardi.. sonra 1 sene boyunca 15. de basladi geçen ayda 1. de baslamisti.

Tahlil.com Cevabı : İlişkinizden sonra 1 ay geçti ve hala adet olmadıysanız gebelik testi yapmanızı öneririz..