Bunun için ne yapmam gerekiyor ne tür bi ilaç almam gerek gercekten bu bi hastalık mıdır

merhaba bundan 18 gün önce dogum doktoruna gittim normal muayene için.smer testi yapıldı sonuc olarak trichomonos vaginalis görülmüştür dio.doktor birsey söylemedi netten baktım hastalıktır diyo.bunun için ne yapmam gerekiyor ne tür bi ilaç almam gerek gercekten bu bi hastalık mıdır

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz tarafından tedavi verimelidir..