Doğum esnasında bu durum eşimin doğumunda risk oluşturur mu?

Eşim hamile ve doğumuna 10 - 15 gün kadar süre kaldı . Eşimde tronbosit değeri düşük ve bu değer 90 ile 120 arasında değişkenlik gösteriyor . Doğum esnasında bu durum eşimin doğumunda risk oluşturur mu? Acaba bu düşüşün nedeni hamlelikten mi yoksa eşimin bir rahatsız durumumu var ?

Tahlil.com Cevabı : 50.000 ve üzeri değerler genellikle sorun oluşturmaz..