babam kasım ayında kolon ameliyatı oldu. sağ kokonu tamamen aldılar sıcak kemoterepi gördü. şimdi kontrollerinde değerleri normal midir...

abam kasım ayında kolon ameliyatı oldu. sağ kokonu tamamen aldılar sıcak kemoterepi gördü. şimdi kontrollerinde C19-9 26.5 CA125 72.03 CEA 38.98 NORMALMİDİR. TEŞEKKÜRLER

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki değerleri ve görüntülenme yöntemleri ile birliktr değerlendirilmelidir..