Karaciğer boyutları artmıştır. (KK 180 mm) konturu düzgündür. grade 2 steazol izlendi diyor. yorumlar mısınız teşekkürler

kan tahlili sonucunda biyokimya sonuçları ALT 125 AST 39 ; RDW 18,4 MON%11.8 , sedimantason sonuçları SEDİMeNTASYON 60 dk=14 SEDİMeNTASYON 30 dk:4 ultrason sonuçlarıda: karaciğer boyutları artmıştır. (KK 180 mm) konturu düzgündür. grade 2 steazol izlendi diyor. yorumlar mısınız teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer yağlanması mevcut, diyet almanız gereklidir..