Ca 125 35,6 ca 19 11,2 ca 15 11,6 bende devamlı yüksek çıkıyor kanser olabilir miyim?

mrb ca 125 35,6 ca 19 11,2 ca 15 11,6 bende uzun süre miyom vardı.geçen sene aralıkta alındı.doktorum her senem bu testleri yaptırmamı söylemişti.bende yaptırıyorum ama şu an çalıştığım için gösteremiyorum.ca 125 bende hep bu şekilde çıkıyor.endişeleniyorum.miyomum en büyüğü 8 cm diğer ikisi 3 cm olarak 3 det alındı ve patoloji temiz çıktı.sizce endişelecek bir durumum varmı.karadenizliyim ve ailemde kanserden vefat eden çok insan var.ayrıca uzun yıllar önce teyzemin rahmi alındı.lütfen cevaplayın.her test yaptırdığımda aşırı endişeleniyorum.

Tahlil.com Cevabı : Ca 125 kanser dışı olaylarda da bu seviyede yüksek olabilir, uzun süreden beri de yükselmeye devam etmediği için fazla telaşa gerek yok