CA 125 - 48 çıktı. Sizce bu ne anlama geliyor?

24 yaşındayım 6 ay diane35 kullandım.Polikistik over vardı.7.ayda sol over da 4.4cm çapında anekoik kist bulundu.Diğer bilgler normaldi.CA125 48 çıktı.Doktorum ilaç kullanmana rağmen olmsı eterasan dedi.1ay ilaç tedavisinden sonraki duruma göre amelyata karar verecek.Sizce önemli bir şeymi?

Tahlil.com Cevabı : Burada ultrason muayenesi bulguları ile sizin klinik durumunuz ameliyat kararı yönünde bilgi vermelidir.CA 125 değeri şu aşamada durumunuz hakkında çok da bilgi vermiyor.