CA 19-9 da 148 olarak gözüküyor ama CEA da 2,29 olarak gözüküyor bu sonuçlara göre babamın hastalığı ne olabilir ?

Sayın hocam bababın çekilen mr sonuçlarında akut pankreatit , pankreas başında olası nekroz açısında olgu değerlendirilmeli yazıyor ayrıca kan testinde çıkan sonuçta da CA 19-9 da 148 olarak gözüküyor ama CEA da 2,29 olarak gözüküyor bu sonuçlara göre babamın hastalığı ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : CA 19 9 pankeas hastalıklarında yüksek çıkabilen bir markırdır