CA 19-9 değeri 700 çıktı hocam sonuç nedir ?

Tahlil.com Cevabı : CA 19 9 değeriniz yüksek ancak bunun yüksekliği tek başına bir kanser bulgusu olarak asla kabul edilmemelidir.CA 19 9 yüksekliği, bunun nedenleri, hangi durumlarda yükseldiği hakkında daha çok bilgi almak ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...CA 19 9 yüksekliği http://tahlil.com/ca-19-9-kanser-antijeni-ca-19-9-yuksekligi-hangi-durumlarda-olur

w******** :

Meraba hocam 1 bucuk ay once surtunme yoluyla iliskiye girdim arka tarafima dogru bosaldi ve hemen peceteyle sildim gecen ay adetim 3 gun once gelmisti bu ay ise gelmedi hamile olabilir miyim ?

Cevap:

Hamilelik riskiniz çok düşüktür..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.