Ca15-3 degerinin olmasi gerekenden 3 sayi fazla cikmasi korkulacak bir durum mudur

İyi gunler 44 yasinda meme ca hastasinin 3 aylik kontrollerindde ca15-3 degeri 28 cikmistir normal degerler 5 ile 25 arasiyken 3 sayilik artis var diger tetkiklerde (tum batin ultrason ,akciger filmi ) temizdir ca15-3 degerinin olmasi gerekenden 3 sayi fazla cikmasi korkulacak bir durum mudur

Tahlil.com Cevabı : Hayır, sadece bu değerlerle karar verilmesi doğru değildir, tüm tetkiklerin birlikte değerlendirilmesi daha önemlidir..