Çamaşır üzerinden zevk suyuyla hamile kalınır mi?

Çamaşır üzerinden zevk suyuyla hamile kalınır mi?Sürtünme yoluyla yakın olduk çamaşırına zevk suyu bulaştı öyle değdirdi.21 gün sonra adet oldum süresi miktarı normaldi. Adetim bitti kahverengi akıntım var bir haftadır

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalmanız mümkün değil. Kahverengi akıntınız için kadın doğum doktoruna görünebilirsiniz.