sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat adetim 5gündür gecikiyor

Ben nişanlımla iç çamaşırlarımız üzerimizdeyken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat adetim 5gündür gecikiyor yok denebilecek kadar az lekelenme oluyor kan. Sizce hamilemiyimdir

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalmanız imkansız,adet gecikmeniz için bir doktora görünebilirsiniz.