Cinsel isteksizlik var. yanma var.

spermgoram yapıldı. sperm sayısı 90x10⁶ hareketlilik dagılımı A %40 B %30 C %20 D %10, birde 4-5- lokosit hücresi bazı sahalarda oğlunitasyonlar izlendi. aynı adna hormonlara da bakıldı. prolaktin 6,62 Total testosteron 3,92 TSH 1,12 bu değerler normal mi. cinsel isteksizlik var. yanma var.

Tahlil.com Cevabı : Prostatla ilgili enfeksiyon olabilir, üroloji uzmanına başvurmanızı öneririz..