Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim?

5 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım kıyafet yoktu boşalma da olmadı fakat zevk suyundan şüphe ediyorum aynı zamanda polikistik over hastasıyım 4 aydır adet görmüyorum ilişkiden 1 gün sonra tarlusal kullanmaya başlamıştım hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda hamilelik ihtimali çok düşüktür.Bu durumda hamilelik testi yaparak netlik kazandırabilirsiniz.Ayrıca sitemizde bu konuda bir çok soru cevapladık  cevaplardan  yararlanabilirsiniz.

e******** :

Peki tarlusal bittikten sonra adet olmam hamile olmadığımın kesin kanıtı diyebilir miyiz yoksa yine de test yapmam gerekir mi ?

Cevap:

Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet gören bir kadının hamile olması mümkün değildir.Tahlil.com'da bu ve benzeri binlerce soru cevapladık  yüzlerce yazı yayınladık.Umarız bu konularda kafa karışıklıklarının önüne geçebiliyoruzdur.Sizin durumunuzda da ilişki sonrası adet görüldüğü için gebelik ihtimalinden söz edemeyiz.Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorulmuş benzeri sorular ile verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.