Sevgilim bacağıma boşaldı fakat vajinama yakım bir kısım hamile kalmış olabilir miyim?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Bacağıma boşaldı fakat vajinama yakım bi kısım hemen sildim ve duş aldım. Vajinama değmediğine eminim zaten iç çamaşırım vardı fakat onun üstünde bir şey yoktu. Bakireyim. Adetim biteli 6 gün oldu. Ovulasyonum ayın 20 sinde. Bu olay dün oldu. Hamile kalma olasılığım var mı?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetli olmanız ve vajinaya temas olmaması sebebiyle gebe olma ihtimalinizin olmadığını söyleyebiliriz.