Çocukları çok sevmeme rağmen, çocuk seslerinden rahatsızlık duyuyorum.

Sayın hocam 50 yaşında 2 çocuk babasıyım devlet memuruyum çocukları çok sevmeme rağmen 3 yıl önce başlayan bir rahatsızlık bulunuyor.müzik,televizyon,araç vb seslerden rahatsız olmuyorum ANCAK ÇOCUK SESLERİNE KARŞI RAHATSIZ OLUYORUM.SOKAKTA OYNAYAN ÇOCUKLARIN SESİ BENİ İÇERİDE RAHATSIZ EDİYOR.HERAN ÇOCUKLARIN SESLERİ GELECEK GİBİ BİRBEKLENTİM BULUNUYOR.HANGİ DOKTOR BANA YARDIMCI OLUN

Tahlil.com Cevabı : Psikolojik bir nedeni olabilir bunun, günlük hayatta çok daha fazla rahatsız edecek sesler bulunuyor.Size önerimiz bir psikiatri uzmanına danışmanız.